| Comy_5328 a întrebat:

Cum as putea popula cat mai repede un post de radio si anume: www.dracusorii.ro? Cea mai buna idee are vot+funda:)

1 răspuns:
| Ghost89 a răspuns:

Cel mai bun ar fi un chat, dar ce ai tu e o tampenie, fara suparare happy Xat e expirat, lumea pierde vremea pe IRC (Internet Relay Chat), te poti conecta de pe mIRC (e un program) si de pe browser. Incearca sa intri pe UnderNet, acolo este multa lume. Contacteaza-ma pe i. 3oh3@yahoo.com si vorbim mai multe happy