| emilytorens a întrebat:

Cum as putea sa descarc muzica? help

4 răspunsuri:
| Miky a răspuns:

Cel mai usor pe http://www.listentoyoutube.com/index.php bagi link ul de la youtube si tio descarca mp3

| Nesquik_1900 a răspuns:

De pe goagăl, doooh

| Spiker_9104 a răspuns:

Pai sunt mai multe site-uri de descarcat muzica acum depinde ce gen preferi site-uri sunt www.fisierulmeu.ro,netdrive.ws sau daca vrei nu stiu daca te ajuta foarte tare descarca de pe youtube sunt mai multe modalitati, una ar fi:
www.youtube.com/Linkul videoului
si pui in fata la youtube
www.kissyoutube.com/Linkul videoului
dar trebuie sa ai Java instalat
a doua metoda ar fi cu:
YouTube downloader
si numai cat dai copy, paste la linkul videoului(complet)si download
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| uCvFan a răspuns:

Scrie download apoi scrie numele melodiei :p