| FoundYouLover a întrebat:

Cum as putea sa fac si eu rost de instrumentalul/negativul oricarei melodii de la Goodbye to Gravity? Am cautat online, dar nu am gasit.E vreun site/program/vreo aplicatie care sa faca negative/instrumentale de melodii online? Sau canta pe aici cineva la chitara si ar putea sa-mi faca si mie negativul? Dau o bere, un suc, o cafea sau ce vreti voi sa beti.

4 răspunsuri:
| Harlab_Liana_1998 a răspuns:

Intra pe site-ul x-org sau org-x nu mai stiu exact

| FoundYouLover explică (pentru Alessia's_Alessia_1998):

Nu mi se deschide www.negative.ro. Am incercat si mai devreme si nu se deschide.

| Alessia's_Alessia_1998 a răspuns (pentru FoundYouLover):

Scrie-le un mail ca NU au site:asta e Email-ul-comanda.negative@gmail.com