| ciobanu a întrebat:

Cum credeti care este cel mai interesant cintec din lume?

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Noi toti avem diferite inclinatii spre a asculta un gen de muzica sau un interpret anume, asa ca nu pot spune ce cantec e mai interesant in lume.

| Casiana a răspuns:

Fiecare are frumusetea lui, trebuie decat sa o cautiwinking...

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Cantarea omenirii, probabil este cea mai dura dar cea mai adevarata.Ramanem pe loc in tot ceea ce facem. Poate ar trebui sa ne unim cu totii cantecele noastre spre a da nastere unui cantec care sa fie cel mai interesanthappyPa, Pa!