| anonim_4396 a întrebat:

Cum dau like la un comentariu pe youtube? deci am cont si vreau sa dau like la un comm sa zicem la o melodie.

3 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

In dreapta comentariului se afla doua maini: una in sus si alta in jos. Dai click pe cea care e cu degetu mare in sus. Apropo, "thumbs up" inseamna degetul mare sus, adica like

| ancaval a răspuns:

Trebuie sa te loghezi, numa atunci poti da like sau sa lasi comentariu.

| Mat3w a răspuns:

In dreapta comentariului sunt 2 pumnulte 1 cu degetul sus si unul cu degetul jos like si dislike