| denisa_6919 a întrebat:

Vreau si eu comm pe facebook laughing! care are cont? :p

Răspuns Câştigător
| xxblaxorxx a răspuns:

Isi dau parola si emailu
andreipanduru2000@yahoo.com

parola:4442948

10 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Prezent

| Ioana_2144 a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
doamneeeeeee
cum sa-ti dai frate mailu si parola pe TPU
laughinglaughingrolling on the floorrolling on the floor
ce prostii
inclusiv tu denisa
ce a ajuns TPU vrei commurii?
fata mea comurile nu se cr comurile se da ca asa vrei tu dar tu daca esti proasta nu am ce sa fac asta e na ce sa faci la prosti...
asa cm esti tu

| Ioana_2144 a răspuns:

Oi fi eu ratata
oi fi cum sunt
dar macar nu ma iau de oameni ca tinee
si nu am 5 anisori draga mea daca aveam 5 ani nici nu stiam sa umblu pe calculator.
dar tu cum ai mintea aia stricata nu e vina meawinking

| deux a răspuns:

Si eu am cont pe facebook

| denisa_6919 explică:

Id : place_luxu!winking

| denisa_6919 explică:

Mersi andrei.laughing dar nu trebuia sa-ti dai parola. oricum nu intru! stergeti comm ca vad altii si ramani fara cont!

| florin1998 a răspuns:

Si eu am cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate iti lasi parola? eu nici surori mele nu eu dau iar tu esti asa generos ca o dai la toti bravo tie! laughinglaughinglaughinglaughing doamne mare esti!laughinglaughingrolling on the floorrolling on the floor

| 1Many a răspuns:

@Ioana:
"fata mea comurile nu se cr comurile se da ca asa vrei tu dar tu daca esti proasta nu am ce sa fac asta e na ce sa faci la prosti."
Da cum poti vorbi, cand tu nu stii sa scrii?

| altul05 a răspuns:

Bietul copil laughing