| MikeyKookie a întrebat:

Cum dau link la melodii pe youtube? funda happy

6 răspunsuri:
| Anduu123 a răspuns:

Daca ai vrut sa zici link, pur si simplu dai copy paste la linkul de sus, daca ai vrut sa spui like trebuie sa iti faci cont de youtube si abia dupa aceea poti da like, dislike sau comment unei melodii happy Succes! Funda?

| fghjklkj a răspuns:

Copy, paste

| ioanandrei a răspuns:

Cum dai link? pai linkul se ia de acolo e sus gen http:/www.google.com dai acolo clik dreapta dai copy si dupa dai paste unde prei sa scrii sau sa trimiti linkul in schimb daca vrei sa dai like cred ca la asta te-ai referit trebuie sa ai cont

| MikeyKookie explică (pentru ioanandrei):

Am incercat dar trebuie sa am cont pe google?

| ioanandrei a răspuns (pentru MikeyKookie):

Ai vrut sa zici like sau link?

| ioanandrei a răspuns:

Funda? plz