| OOOLEOOO a întrebat:

Cum devin Partner pe youtube, si cum incep sa fac bani prin videoclipurile mele? (publicitati google etc.)

Răspuns Câştigător
| Duucu a răspuns:

Atunci ti-am zis ce trebuie facut...
Inainte era o comunitate pe nume TGN Romania, in care intrai foarte usor.Acum singurul convenabil e VidCast(mai e si Buzzmyvideos, dar nu e asa de bun).Ai nevoie de 100 de vizualizari zilnice, iar calitatea HD(720p-1080p).

| OOOLEOOO explică (pentru Duucu):

Acuma 1000 sau 100 vizualizari zilnice :/?

| Duucu a răspuns (pentru OOOLEOOO):

1000.Greseala mea.

6 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Zi-mi ce faci pe YouTube: gaming, vlogging sau design?

| OOOLEOOO explică (pentru Duucu):

Muzica...pe viitor big grin

| RockLife a răspuns:

Trebuie sa ai minim 1.000.000 de vizualizari la toate clipurile tale, pentru a putea fii partener youtube.

| Duucu a răspuns (pentru RockLife):

Nu e adevarat... ca sa faci aprteneriat trimiti formular la VidCast sau oricare alta companie.Trebuie sa ai 1000 de vizualizari zilnic si calitatea videoclipurilor sa fie peste 720p.