| 0PopaPorno a întrebat:

Cum draaaaacuuu se cheama mel asta? Ca mooor. dubi dubi duba dubi dubi duba dubi dubi duba perry! el e ornitorincul oricand il scapa voinicul dubi dubi duba dubi dubi duba si pericol de apare el nu se va da inapoooooii mai mult curaj nebuun cand el poreneste chiar acum si fetele cad cand ii aud dintiala crrr perrry perry cel genial poti sa-i spui agentul P perryy iti spun poti sa-i spuï agentul P. agent P!

1 răspuns:
| andreiwizard39 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=EX2QYEax3iY asta? scuze dar e in engleza tu stii versurile deci daca iti place funda plz:D