| anonim_4396 a întrebat:

Cum este filmul hannah montana?

11 răspunsuri:
| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

E super tare... ce am mai rashee hee...

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ca naiba... iar incepeti cu Hannah sau miley sau cum frast o cheama?oh go on

| Razvy197 a răspuns:

Este super filmul.hannah e haioasa si frumoasa.am ras de am lesinatlaughinglaughinglaughingsuper filmul.si daca vrei id ei este miley_cyrus_me93

| AndrusKanu a răspuns:

Doamneeeeeee...
Am un singur cuvânt: PENAL. happy

| andreig a răspuns:

Vrei sa-ti spun id`ul hannei? rolling on the floor

| zirix a răspuns:

Bun de pierdut timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Filmul Hannah Montana este o confruntare cu doua vieti la care
Miley este supusa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Filmul Hanna Montana este super tare am murit de ras cand l-am vazut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Super tare e cel mai bun film din lume

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E mega super tareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Merita tot! o ador pr miley sau Hannah Montana! e cea mai tare!

| GossipGirl_4706 a răspuns:

E Ok.hee hee

Singurul lucru care ma deranjeza e ca pe Jetix le sunt inlocuite vocile adevarte.

E enervat waiting.

Ar fi mai super cu traducere. big grin