| Sonia822 a întrebat:

Cum fac ca Youtube sa-mi repete mereu aceeasi melodie, sa o ia mereu de la capat?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Adevarul este ca-i teribil de enervant sa repete intr-una aceeasi melodie, de aceea cred ca nu-i posibil.
Dar poti sa-i dai tu manual, pana te saturi ascultandu-o.

| Sonia822 explică (pentru Violleta2022):

E exact invers, vreau sa ascult o melodie la nesfarsit, si de cand i s-a schimbat interfata nu mai stiu cum fac, pe ce apas

| Violleta2022 a răspuns (pentru Sonia822):

Am inteles intrebarea ta, doar am spus ca nu-i normal sa existe in Youtube acest modul, odata ce nimeni altcineva (exceptie tu), nu ar dori sa asculte ceva, la nesfarsit.
Ca atare, poti sa tii-o pui singura (melodia), inca odata sau de 1000 de ori, printr-o simpla apasare de buton.
Nu uita: YouTube nu este un forum ori site personal, ci o plaforma care prin bunavointa lor, ti se permite sa postezi ceva, in LIMITELE permise de ei, iar ceea ce vrei tu, nu-i permis.

| Sonia822 explică (pentru Violleta2022):

Exista o astfel de optiune, dar u stii tu de ea. Era la indemana pana sa ii schimbe interfata, acum nu stiu unde intru sa o gasesc. Era pur si simplu un buton pe care apasai, si iti relua melodia l de la capat la infinit. Daca nu stii sa raspunzi la obiect la intrebare, nu te mai baga, ca n-am timp de pierdut citind comentarii anoste

| gemeni6226 a răspuns (pentru Violleta2022):

Da? si atunci explica cum s-au creeat peyoutube videoclipuri care dau aceeasi melodie timp de 10 ore? ca de exemplu:https://www.youtube.com/watch?v=NmlGEBgZzDI&t=39s
dar sunt f multe numai trebuie dat pe cautare10 hours music

| Sonia822 explică:

M-a si blocat, ca sa nu pot sa-i raspund. Pai sa ne spuna cine e, ca apare la ``campionul zilei``. Probabil o persoana singura, fara prieteni, fara viata sociala, care sta intre 4 pereti in intuneric.

| gemeni6226 a răspuns (pentru Sonia822):

O ce-mi place, raspuns excelent ai dat! Bravo!

| sonya a răspuns:

Salut!

Cata discutie pentru un amarat de buton. Pe videoclip apa click dreapta si vei gai optiunea de Loop. Activeaz-o si gata!

Succes!