| killmesoftly a întrebat:

Hei pot seta pe youtube la o melodie sa inceapa mereu? Adica sa nu ii mai dau eu replay?

Răspuns Câştigător
| stress a răspuns:

Eu te sfatuiesc mai bine sa scrii "repeat" in loc de "tube" in link-ul melodiei (in loc de youtube.com sa fie yourepeat.com) pentru ca, spre deosebire de linkul pe care ti l-a dat bumbaSuchardine, daca faci cum ti-am spus, vei avea posibilitatea sa alegi si alte melodii existand acea functie "search"; practic iti usurezi munca.

4 răspunsuri:
| ZEYN a răspuns:

Http://desehix.ro/youtube.php

cauti melodia si dupa aia iti canta la nesfarsit :* succes :*

| rizeq a răspuns:

Nui adevarat cand iti apar rezultatele videolui pui mausu pe unu
si o sa apara pe videoclip un plus dai pe el si iti va aparea o bara jos si dai pe video din bara si se repeta singur funda plsss

| bumbaSuchardine a răspuns:

Salut. da, se poate. :) in linkul piesei pe care vrei sa o asculti scrii " repeat" inainte de youtube.com.
exemplu: http://www. repeatyoutube.com/watch? v=LY79GPfKNWk&feature=related

| Ale11 a răspuns:

Nu cred... eu zic ca nu