| Lovely_6403 a întrebat:

Cum ii cheama pe cei care au cantat primii la RMA ( Romanian Music Awards)? Funda

1 răspuns:
| EJxJtK a răspuns:

Primii artiști care au cântat pe scena RMA 2012 vor fi Viorica și Ioniță din Clejani. Lor le vor urma: Narcotic Sound, Deepcentral, Smiley, Alex Velea și gașca HaHaHa, Guess Who, Grasu’ XXL și gașca Okapi Sound, Connect-R, Nick Kamarera și gașca Rappin’ On. Acestea sunt doar câteva dintre numele care vor arăta lumii întregi ce muzică faină are România!