| XenofX a întrebat:

Cum imi pot face videoul adaugat mai cunoscut
adica am adaugat
http://www.youtube.com/watch?v=rAHuSOt0KyY videoul asta si vreau sa-mi apara pe lista aia de melodii ale lui-Guess Who- in videoul care vi l'am dat imi apare alte videouri care nu au nicio legatura cu Guess Who
ce as putea face
sa-l fac mai popular?:)

Răspuns Câştigător
| GeoXD a răspuns:

Ca sa il faci mai popular poti adauga mai multe tag-uri sau arata-l mai multor persoane, si calitatea videoului ajuta la popularitate, nu il lasa cu calitate proasta ca se duce de rapa, daca ar fi hd ce popularitate ar avea... :]] dar nu inteleg de ce l-ai sters straight face trebuia sa il lasi acolo