| alexnicholas a întrebat:

Buna TPU.Am un program de modelat videouri AVS Video Editor si cand postez pe YouTube videoul imi paare pe mijlocul vidoului scris ceva, exact ca aici http://www.youtube.com/watch?v=gnLaN6KMfCk. Ce pot face sa nu-mi mai apara acel scris? Va multumesc FUNDAAAAAAAAAA

2 răspunsuri:
| SkyHigh a răspuns:

Apare că "videoclipul a fost eliminat de utilizator". Probabil foloseşti versiunea "free" a programului, adică fără licenţa, iar softul îţi pune un scris peste ce ai realizat tu, ori pe mijloc, ori într-un colţ, depinde. Caută versiunea full şi o să vezi că nu îţi mai apare nimic, decât videoclipul tău happy

| alexxi a răspuns:

Trebuie sa copiezi crack-ulwinking bft... fundabig grin