| MichaelJacksonbilliejean_6412 a întrebat:

Cum ma pot apleca ca Michael Jackson?

Răspuns Câştigător
| betti a răspuns:

Avea pantofi speciali care ii permitea sa se poata apeca asa mult ca la Smooth Criminal.Noi nu avem cum!

8 răspunsuri:
| monikaaaaaaaaa a răspuns:

Ce intrebare stupida.
cauta si tu pe youtube filmulete cu el si ai sa veziwinking

OMG!happy

| StarMagda a răspuns:

Nu cred ca te poti numi fan Michael Jackson daca nu sti chestia cu pantofii.Nu prea esti fan.Asta cu pantofii e unul dintre cele mai mici secrete despre el, orice fan trebuie sa stie. happy

| Halloween a răspuns:

Buna ,esti fan Michael Jackson ? Intra pe site-ul meu : www.MJmusic.tk

| IOANAio9 a răspuns:

Nu poti sa dansezi asa pentru ca avea pantofi speciali anti-gravitatie(esti fana)?

| oOInYourDreamsOo a răspuns:

Betti are dreptate. Cauta pe net schema cu pantofii sa vezi cum sunt si o sa intelegi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie pantofi speciali happy

| MichaelJacksonhealtheworld a răspuns:

Am vazut un baiat ca se apleca fara pantofi speciali

| badbad a răspuns:

Veste rea:Asta e contul meu si l-am sters. crying
Veste buna: Acum ma pot apleca si fara pantofi speciali. Ieri am invatat.SI acum stiu toate miscarile lui.