| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot descarca un film de pe youtube? Si video, nu doar audio

Răspuns Câştigător
| amandina_9414 a răspuns:

Youtube downloader. ia programul asta de pe google.

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Http://youtubedownload.altervista.org/

Descarci programul, pui link de la youtube si poti descarca video in format mp4.

| Bishop a răspuns:

Http://downloadyoutubevideo.org/ introduci url-ul aici si dai download si adupa dai pe download video link.

| eunutuu a răspuns:

Cu DownloadHelper, e cel mai bun, nu e doar pentru youtube e si pentru trilulilu si altelewinking

| Raisa a răspuns:

Youtube downloader e un ***.
incerarca VDOWNLOADER.
il am si eu happy poti converta fileurile in mp4, mp3 adica numa audio si ink multe altele
til recomand!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu youtube download.
http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-Download.htm

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Infoplay

| pisycutza a răspuns:

Pai poti cu you tube downloader

| mirel68 a răspuns:

Cu download helper care il descarci, scrii pe google.se instaleaza direct sus in stanga la pagina de mozila firefox, apar 3 balonase colorate, deschizi video pe youtube si dai click pe programul cu 3 balonase sus in stanga paginii si click pe descarcare.