| 00000000000000000000111111111122222222223333333333 a întrebat:

Cum se descarca un video de pe youtube?

5 răspunsuri:
| DrinkMySoul a răspuns:

Cu un program, selectezi URL-ul si il pui in prog, ex YoutbeDownloader funda...pls

| RockerGirl a răspuns:

Cu youtube downloader,dar mie nu imi marge, si eu folosesc VDownloader, care e chiar mult mai buna ca youtube downloader.
Sper ca te-am ajutatwinking

| Daemoon a răspuns:

Daca folosesti ca browser 'mozilla firefox' poti activa extensia 'Download Helper' cu ajutorul careia poti descarca orice video de pe youtube.
Si e chiar foarte usor de folositwinking

| motanu_2252 a răspuns:

Nu iti trebuie nici un program unde ai linkul intre www.si youtube scrii kiss si dai enter Ex:http://www.kissyoutube.com/watch?v=58zQ5I7ZafE&feature=related e cel mai rapid bafta

| Antonia154 a răspuns:

Este programa speciala, YouToube donwloader//este simpla si merge