| Dinescu_Dragos_1995 a întrebat:

Cum pot face acea imagine/video care se misca dupa bass la o melodie? Ma refer la cele folosite pentru melodiile "trap".

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Doar cu AE poti face ce vrei tu, alt program nu ai. Ca nu gasesti programul asta e alta treaba,

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Folosesti AE (Adobe After Effects)
https://www.youtube.com/watch?v=wh6oA-MfsUM

| Dinescu_Dragos_1995 explică (pentru Intruder19):

Am incercat si cu asta, si nu imi merge.

| Intruder19 a răspuns (pentru Dinescu_Dragos_1995):

Daca ai urma exact tutorialul ala merge.

| Dinescu_Dragos_1995 explică (pentru Intruder19):

Eu as vrea sa pot urma tutorialul, daca mi s-ar descarca macar programul cum trebuie nu sub forma de Notepad in loc de acea instalare.

| Intruder19 a răspuns (pentru Dinescu_Dragos_1995):

Doar cu AE poti face ce vrei tu, alt program nu ai. Ca nu gasesti programul asta e alta treaba,

| Gonrax a răspuns:

Se numește Equalizer.
Du-te în After Effects, și apoi caută efectul "Audio Spectrum" (efect direct din After Effects) și îi faci ceva setări.

| danielmadalin94 a răspuns:

Salut. Folosește (AVEE PLAYER)
Îl poți descărca din Google play, pentru telefon. Sau Magazin Microsoft Windows 10, Ăla e pentru PC.

| danielmadalin94 a răspuns:

AVEE PLAYER este gratuit, și nu necesită costuri suplimentare lunar sau pe an.