| Loly.Emh a întrebat:

Cum pot face sa adaug cometariu la hi5 la o poza cu text si sa adaug si melodie dar aceasta sa nu se vada si nici vreun link ceva...
Cineva mi-a ziz ca trebuie sa fac un script apoi sa stiu sa fac autoplay si sa il fac ascuns... Dar nu vrea sa ma ajute mai mult de atatoh go on. Stie cine cum se face si daca e sa imi explice in amanunt happy
MULTUMESC >big grin

Răspuns Câştigător
| Mjdolhfi a răspuns:

Urmeaza pasii de aici;)si vei reusi;)
http://www.targovetul.info/......oplay.html

4 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

Si ca sa fie invizibil acolo unde scrie width si height pui 0.

| Mjdolhfi a răspuns:

Daca nu intelegi imi dai un mesaj cu id-ul tau si iti explic...ca si eu azi am reusit mai greu.

| mitika_9299 a răspuns:

Pai de obicei ar trebui sa reusesti prin postarea unui link spre poza de pe un anumit site. Sa spunem ca vrei saPostezi Pozax, ai nevoi de un site unde poti face legatura, www.flikr.com sau multe altele, iei linkul si il atasezi la comentariu printr-un script: [url][img]www.flikr.com/pozax. jpg[/img][/url]. si cam asta e scriptul

| Loly.Emh explică:

Dar eu vreau sa las coment la hi5 cu o melodie dar aceasta sa nu se vada...decat sa fie pe autoplay...