| ady1995 a întrebat:

Cum pot modifica o melodie ca sa o fac cantata de chipmunks? Adica eu vreau sa modific vocea unei melodii, de ex. connect-r si puya - american drim ca sa se auda vocea celor de la chipmunks.

Răspuns Câştigător
| Patorishia a răspuns:

Majoritatea programelor de modificat melodii au aceasta optiune sa faci vocea mai subitre ori mai groasa. Poti incerca AVS Audiu Editor.

4 răspunsuri:
| ELAndrei a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=IJe9Vrqqa-I.uite aici si o descarci intrand pe www.video2mp3.net copi acolo linkul i dai convert si apoi astepti cateva sec si i dai download;)

| thegreathelper a răspuns:

Daca iti e de folos intra pe canalul meu sa vezi ce am pus;) http://www.youtube.com/user/MyChipmunkChannel?feature=mhum! sunt tot felul de melodii facute cu voce chipmunk!

| alamare a răspuns:

Cu ce ati facut asta cu ce program, si cum?