| Derye a întrebat:

Cum pot pune muzica pe un video (o desfasurare de poze) in Windows Movie Maker.
Daca se poate, sa-mi dati si un ID, ca am cautat si pe google, si tot nu am reusit.

5 răspunsuri:
| allleeeee a răspuns:

Trebuie sa apesi Show Time line si sa dai Import Audio or music pentru ai aparea o melodie acolo.
Dupa o tragi acolo pe acea banda.
http://img834.imageshack.us/img834/2518/gggggggggggggggggggggggy.jpg

| Beatrice a răspuns:

Acolo in stanga ai "Import"
1. Da click pe "audio or music"
2. se deschide o ferestra, alegeti melodia happy si dai click pe Import big grin
3. iti apare acolo in mijloc, si unde sunt pozele, melodia, acel "shortcut" Iconita big grin
4. tragi acel shortcut pana la inceputul primei benzi de jos
Atat...incearca, da play ai reusit?big grin
Sper ca ti-am fost de ajutor :*

| mariposa azul a răspuns:

Hahahaha...movie maker?(e pentru clasele primare)daca nici aici nu poti pune muzicaa atunci e clar...

| jordan_8604 a răspuns:

Uite id meu, imi trimiti pozle si ti le fac eu iordaniordan25.ASTA NUMA DACA DORESTI ASAbig grinaca nu spune-mi si voi incerca sa te ajut insa nu e atata de simplu prin vb