| AlexTroll a întrebat:

Cu windows movie maker pot pune poze in timpul unui video? daca da cum?

3 răspunsuri:
| acinorev a răspuns:

Am windows movie maker si stiu perfect cum poti face asta. Daca ai laptop HP mini 110, in susul paginii (la movie maker) iti apare adauga videoclipuri/imagini sau ceva de genu'. Inainte sa apesi acolo astepti pana cand vine partea in videoclipul tau cand vrei sa bagi imaginea. Dai click acolo (pe adauga) si selectezi imaginea dorita. Gata!
Poti muta, sterge, adauga in videoclip imagini/videoclipuri/muzica.

| AlexTroll explică (pentru acinorev):

Am Dell n5110 si ziceam ca vreau sa pun o poza in timp ce vorbesc de ex (cum fac vlogerii de pe yt)

| acinorev a răspuns (pentru AlexTroll):

Aaaa, scuze. In timp ce vorbesti?