| And4rr a întrebat:

Cum pot sa descarc muzica? Si ce sait pentru descarcare? Si cum pot sa desarc muzica pe card de memorie?

Răspuns Câştigător
| Adelyna987 a răspuns:

Pai poti descarca YouTube Downloader nu dureaza mult descarcarea, o sa iti apara o fereastra mica selectezi linkul paginii de pe YouTube de la melodia pe care vrei sa o descarci il pui in fereastra de la YouTube Downloader si dai descarcare si daca ai Bluetooth pe calculator il trimite de pe PC pe telefon