| cookie_1240 a întrebat:

Cum pot sa fac ca o melodie sa se auda cu ecou fara sa fie live. exista un program special?

7 răspunsuri:
| alecsandor a răspuns:

Salut Cookie, faci in felul urmator: downloadezi Adobe Audition, importi fisierul mp3 in program (ai optiunea undeva in meniul File), dupa care dai la effects si aplici Reverb. De fapt, in orice program ai face asta, efectul de ecou tot "reverb" se numeste.

| Butsilee a răspuns:

Este un program foarte bun si usor de folosit happy se numeste:realtek

| Broadband a răspuns:

Fii atent aici : daca asculti muzica cu winamp descarci jammix enchancer de pe winamp.com si dai la reverb si poti asculta toate melodiile cu ecou, e un program foarte bun pentru winamp, are tot felul de reglaje si egalizatori

| ExpertHost a răspuns:

Din setari equalizer. Ai "cave" sau ceva cu "reverberation". In general sunt presets universale.

| Ea.e. a răspuns:

Dai pe Control Panel si scrie acolo ceva Sound Effect sau ceva de genu' nu stiu sigur e o imagine albastra cu niste unde galbene pe ea.
Si cand il deschizi te descurci tu ca scrie acolo sa setezi ecoul.

| nimic`pentru`nimeni a răspuns:

Iti pui effect la sistem, adica schimbi din softul de la placa cum sa se auda... sau poti sa o transformi in cooledit 2...