| deefny_8061 a întrebat:

Cum pot sa fac miscarile de dans ca Michael Jackson?

Răspuns Câştigător
| pababiba a răspuns:

Pai in primul rand nu cred ca te afirimi prea tare daca reusesti sa il copiezi pe mj, incearca sa scoti tu pasi de dans tari, du-te la niste cursuri de dans, munceste pentru ajunge ceva!

68 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer mie mi-a iesit asa putin moon walk. adica nu cum i-a iesit lui mj dar totusi, iar acum incerc sa invat un dansa intreg de-al lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe you tube. de acolo am anvatat si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca el nu va dansa nimeni insa stiu o scoala din bucuresti cu care am colaborat pentru tribut si ei fac coregrafiile lui MJ si nu este scumphappysunt super coregrafiihappy scoala se cheama ONE BEAT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu! este foarte naspa. Oare de ce Doamne ai fost asa de crud si ai lasat un singur om sa cucereasca si in acelasi timp sa distruga globul cu talentul lui colosal?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu poti sa faci toate miscarile lui mj uitete cu atentie pe youtube si fa ce miscari poti de acolo apoi punele, leagale si fa-ti propriul dans

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exerseazastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai foarte simplu pentru mine dar pentru alti nu stiu eu pot sa fac dansuri Michael Jackson dar nu pot sa fac moonwalk cryingcryingcrying in rest ma descurc eu m-am uitat la videclipurile lui si vedeam ce face si in cateva zile stiam sa fac ca el.Incercati si voi pote puteti altceva nu am ce sa va spun sincerbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la moonwalk e greu dar poti reusii...eu in 30 minute am cam invatat sa fac cate ceva.scrie pe google invat sa dansez moonwalk.iti vor aparea mai multe. dai la prima si iti explica acolo unu cum se facewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numeasc Tony si sunt fan MJ de 5 ani...Practic Breakdance si Style Michael Jackson, chiar daca am 11 ani sunt un Coregraf, Imi fac costumele. M-am gandit sa predau cursuri pentru cei care vor sa invete secretele pe care eu l-eam dezvalut, secretele lui Michael.Pentru cine e interesat.id meu este marius_dayro_2009 tel:0734329958.App.cursurile le predau in Bucuresti.Pt mai multe informati contactacima va multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una am invatat fff usor sa dansez ca michael jackson si nu este dificil nici moonwalkul
cand faci moonwalkul chestia e de greutate prima oara te lasi pe piciorul stang si apui cu dreptul invatati de la mj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte simplu...ma numesc Andreea am 12 ani si stiu miscarile lui MJ foarte bine...am invatat o gramada de copii sa faca miscarile Regelui Muzici Pop si au reusit, dar mai greu decat mine.Eu am invatat intr-o zi o miscare in alta zi alta miscare si am reusit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproape am reusit sa-i fac toate miscarile.mai am una dar o voi invata de pe youtube.Fiti fericiti toti puteti doar incercati si repetati.Sigur ca nu putem fi ca. MJ dar putem incerca sa fim mai buni decat am fost inainte. Puneti miscarile va uitati dupaceea derulati in spate si incepeti sa le faceti.Asa am facut si eu. Va doresc mult succes si bafta fiti tari si nu bagati in seama oamenii ca nu poti. Aveti incredere si vei putea orce. Mult noroc la toata lumea.
Papapapapapapapapapapa.
Si uitati-va pe youtube.
!
salllllllllllllllllllllllllll

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu, invata-le

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asta ar fi greu, dar antreneazate a, da, era sa uit...Cati ani ai? asta ar putea dura chiar si 5-6 ani, de aceea tr. sa incepi din timp...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu trebuie sal imiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare tare tare rau de tine dar michael jackson e unic ei cu exceptia sosiei saele care il poate copia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

: ) Uite am aflat ca incepe acum un curs saptamanal pentru dans Michael Jackson - ai aici linkul, par a fi foarte activi baietii astia de la onebeat http://www.streetdance.ro/stiri/352-cursuri-de-dans-michael-jackson.html eu zic sa incerci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maical Morbius spune: Mare lucru sa stii miscarile de dans este foarte usor, eu am invatat chiar de la sursa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exerseaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai stai cu orele si invata lorenna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa invat miscarele lui michael jacasaon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc chelmu fernando as vrea sa invt miscarile lui michael jacasaon o sunt in aglia iar maine revin in Romania se puate sa vina un baiat sa ma invete miscarile lui michael jacasaon as vrea mult sa-l vad pe Eranest valentino strada cu zavoda nr 70 gaiocei daca se puate va multumesc. Mie mi-a placut muzica lui michael jacasaon de cand a murit dumnezeu sal ierte mie imi olace milodiile lui michal si voce lui si miscarile lui de asta am apelat o conformare sa invet miscarile mega starului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici odata n-ai sa poti sa le faci identic fiindca el este unic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici odata n-ai sa poti sa le faci identic fiindca el este unic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la TV sau la calculator cu incetinitorul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti sa faceti miscarea anti-gravitatie pe care o face MJ in smooth criminal?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai uitate la televizor sau la calculator si retine miscarile ca nu esti prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, intri pe google si acolo scrii exact intrbarea pe care mi-ai pus-o
si alegi una dintre chestile alea pana gasesti raspunsul dorit.Ai inteles?