| Xulescu2 a întrebat:

Cum pot sa imi imbunatatesc vocea? acasa fara ore de canto big grin

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Vocalize (ai grija la vecini!) si oua crude baute (chhh!).

| Alice_6278 a răspuns:

Kit stai in timpul liber kinta, kinta orice si cu timpul auzul si vocea ta se va dezvolta. hm dar mai bine te sfatui sa iei ore de kanto.sa ai o zi happy big grin

| ღHoneyBunnyღ a răspuns:

Amesteca o lingura de miere ca un albus de ou... functioneaza//

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sincer eu am incercat sa cant din ce in ce mai tare...cat pot de tare. Apoi vocea a devenit mai ''flexibila'' si am tot exersat si acum pot sa cant cum trebuie: D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Canta intr-una si vei reusii voceA se schimba.

| Iazmin92 a răspuns:

Buna se zice ca e bine pentru voce sa bei oua crude dar acum nu te apuca sa bei oua si sa exersezi pana nu mai ai deloc voce.totul se face regulatwinkingwinking