| NICOLETANICO04 a întrebat:

Hey buna doamna de canto mi-a zis ca am voce si cant bine dar vreau sa cant super bine. Si vreau niste sfaturi cum sa imi imbunatatesc vocea

Răspuns Câştigător
| lauricigaurici a răspuns:

Si eu sunt la canto si profa tot asta mi-a spus si am facut exact ce ti-am zis eu tie. Si mi-a mer...Bafta!

4 răspunsuri:
| NICOLETANICO04 explică:

Cati ani ai ( lauricigaurici)

| lauricigaurici a răspuns:

Incearca sa crezi in tine.

| NICOLETANICO04 explică (pentru lauricigaurici):

Multumesc ata incerc sa spun cred ca tu o sa ai funda dar mai astept raspunsuri

| NICOLETANICO04 explică (pentru NICOLETANICO04):

Ti-am dat funda

| lauricigaurici a răspuns (pentru NICOLETANICO04):

Si eu sunt la canto si profa tot asta mi-a spus si am facut exact ce ti-am zis eu tie. Si mi-a mer...Bafta!