| Loly a întrebat:

Cum pot sa postez o melodie pe trilulilu? [fundita

Răspuns Câştigător
| Mirco a răspuns:

Mai intai trebuie sa iti faci cont
1 intri pe tilulilu.ro
2 dai click sus in stanga unde scrie inregistrare si iti faci cont
3 intri in cont si dai click in pe upload
4 dai click pe browse alegi melodia din pc tau completezi spatiile si dai save si astepti sa se uploadeze melodia

2 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Intri frumos pe http://www.trilulilu.ro/, te inregistrezi, confirmi contul, pe urma intri in contul dp trilulilu, si vei vedea un tab cu negru pe care scrie UPLOAD, se deschide pagina, dai Browser, alegi melodia aceea, dai ok, adaugi niste detalii, alegi genul de melodie si save;)_ bafta

| xLikeTpu a răspuns:

Bună.
Mai întâi fă'ţi cont, apoi, dai upload.