| fdsdf a întrebat:

Cum pot scrii video-clipuri de pe you tube?

9 răspunsuri:
| retouchan a răspuns:

Adica.mai multe detalii?

| retouchan a răspuns:

Stii ceva.invata prima data sa scrii si sa explici ce vrei.si dupa aia intreabane.wsm.asa ceva n`am mai vazut

| retouchan a răspuns:

Stii ceva.hai ca m-am prins.ai pus intrebarea asta la misto.sa vezi care prost iti raspunde.si vad ca mi-am aratat si eu latura d prost.stii ceva.lasane cu intrebarile asteawinking

| Psihiatra a răspuns:

Iti faci cont.Cred ca te referi la comentarii...nu? raised eyebrows

| cяιss a răspuns:

Mai intai limba romana si apoi raspunsuri de la noi straight face

| FreeStyle_6834 a răspuns:

Ce inseamna sa SCRII video de pe youtube? fatOo du-te si invata alfabetul!

| IlKvK a răspuns:

Nu prea inteleg. Poti fi mai explicita, te rog?

| fdsdf explică:

Cum pot scrii video clipuri?

| SeCooo5 a răspuns:

Adica sa comentezi?, trebuie sa ai cont.