| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sterge niste melodii din "Muzica mea", la care vreau sa renunt?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
banuiesc ca pe TPU din playlist.
intri in playlis-ul tau, in dreptul fiecarei melodii este un x dai click pe el si iti apare ceva de genul..esti de acord sa stergi aceasta melodie? dai click pe ok si se rezolva
O zi minunata sa aihappy

| pietrean a răspuns (pentru caramela):

Intre timp, m-am desteptat! Am cerut ca sa fie stearsa intrebarea, dar, tu fiind mereu saritoare la nevoie, ai fost mai iute ca admina.Am si rezolvat problema!
Dar acum, nu stiu cum sa opresc derularea melodiilor:tot canta in continuare fiecare melodie pe care am selectionat-o!

| caramela a răspuns (pentru pietrean):

Daca ai playlist-ul deschis, dai click pe X-ul din fereastra playlistu--lui tau

| pietrean a răspuns (pentru caramela):

Multumesc din suflet!
O zi buna!