| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa devi o vedeta muzicala?

2 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai talent innascut. Daca esti afona, este imposibil sa excelezi in domeniul muzical. Insa daca ai voce, trebuie neaparat sa ti-o prelucrezi (prin exercitii, inscriere la corul scolii, participare la diferite activitati). Daca ai voce si nu muncesti, degeaba. Orice meserie presupune in primul rand munca.

| nobody_9468 a răspuns:

Pai in primul rand ai nevoie de talent, al doilea de money... tupeu si relatii adica ''pile''