| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa descarc muzica de pe Net si s-o inregistrez pe CD pentru masina

8 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Descarci de pe fisierulmeu.ro şi apoi cu Nero îţi scrii CD în format mp3 sau audio.

| Emena a răspuns:

Descarci un program de muzica mp3 : http://download.cnet.com/......65553.html
pui link`ul de pe youtube, de la melodiile pe care le vrei.si dupa copiezi melodiile pe cd. iar pentru cd iti trebuie nero

| andreeadragutza22 a răspuns:

Pai e simplu cu prograul iMesv9 poti sa descarci muzica si ca sa pui muzica de pe pc pe cd pentru masina iti trebuie programul Nero

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuuuuuuuuuuuu stiuuuuuuuuuu

| Daniela_Geta_1966 a răspuns:

PihQXRrggw

| Cretu_Nicolae_1967 a răspuns:

Cum sa inregistrez colinde

| Nicolae_Badoi_1963 a răspuns:

Buna,as vrea sa inregistrez un cd muzica pentru auto, dar nu mp3..ci audio...cum fac? multumesc