| anonim_4396 a întrebat:

whistling whistling whistling Cum se numesc melodiile de la emisiunile Agentul Vip si Fata lui Tata whistling whistling whistling
cine imi zice primul are fundita! chatterbox

4 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

La fata lui tata e una de la Dj Tiesto, dar nu stiu cum se numeste

| Bishop a răspuns:

Hey, am aflat care este melodia de la fata lui tata, mi-a spus o prietena (eu nu urmaresc)
http://www.youtube.com/watch?v=Tl0H_p8Rew8&feature=related
asta e nu?

| LNK a răspuns:

Ai pus intrebarea asta de 100 de ori, cred ca trebuie sa te obisnuiesti cu ideea ca nu stie nimeni melodiile, altfel ti s-ar fi raspuns de la prima intrebare.
Si nu, nu stiu melodiile. Erau chiar atat de nemaipomenite?
thinking

| Georgianna3723 a răspuns:

Cred ca Elena ar trebui sa primeasca funditalaughing! Pe bune, are dreptate, si a si raspuns primahappy