| Young27338273 a întrebat:

Cum se numește acea fata care canta muzica "Nu Faded"? Pe Yt scrie Alan Walker dar acela e DJ nu cântăreața? Deci pe scurt cum se NUMEȘTE FATA CARE CANTA MUZICA MY FADED??

Răspuns Câştigător
| DjSannan a răspuns:

Cântecul "Faded" a fost scris și produs de DJ-ul norvegian Alan Walker, dar vocea din versuri este a interpretei Iselin Solheim. Ea este cântăreața care cântă în cântecul "Faded". Sper că acest răspuns vă ajută

| Young27338273 explică (pentru DjSannan):

Mulțumesc mult Crăciun fericit alaturi de cei dragi numai bine zi buna in continuare

2 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

Nu e "muzica", e "melodie"/"cantec". Muzica este house, rock, pop. Intelegi? Un gen de muzica. Ti s-a mai explicat asta si tot gresit scrii.