| Adrian4123 a întrebat:

Cum se numeste genul de muzica care-o canta Skrillex?

13 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Dubstep cică.

| Musique a răspuns:

Buna.Skrillex face dubstep, nu rock.

| OHmyGosh a răspuns:

Dubstep

| Wolfszeitt a răspuns:

Rock nu e clar! Vorbeam cu un fan şi i-am spus de dubstep şi mi-a făcut "morală" juma' de oră. Produce şi dubstep dar mai mult electro. Şi dacă te referi la cântat, când era cu From First to Last, atunci cânta post-hardcore şi metalcore.

| 愛LeEu愛 a răspuns:

Rock, apoi din rock mai adauga niste instrumentale complicate si le pune pe rock :* :X, facute toate de el, geniu omu'!

| 愛LeEu愛 a răspuns:

Dupstep, dar peste rock pune instrumentale complicate... big grin

| EternalVampire a răspuns:

Dubstep

| radugabi2000 a răspuns:

Rock.Funda?

| alphaboss a răspuns:

Dubstep electronic jane happywinking

| Duma_Luigi_Rafael_2001 a răspuns:

Electro si Dubstep in general (Skrillex NU CANTA, creaza muzica,)

| Lary_Larisa_1971 a răspuns:

Dubstep si electronica

| Lary_Larisa_1971 a răspuns:

Dubstep si electronica. nu e rock clar.

| Lary_Larisa_1971 a răspuns:

Dubstep si electronica. Nu e rock clar.