| adonisslanic a întrebat:

Cum se numeste melodia aceea care are in componenta sa un vers de genul "Dar mai staiaiai" pe un ritm lent... adica are "aiaiai" la sfarsitul fiecarei strofe presupun. E o melodie hip-hop cred... Multumesc anticipat ^^

3 răspunsuri:
| syntribate a răspuns:

Nu stiu daca am nimerit-o, dar asta e singura melodie lenta cu refrenul "mai stai " ce o stiu :) : http://www.youtube.com/watch?v=E9vpQAN5iT8 :)

| adonisslanic explică:

Se pare ca sunt dobitoc laughing e melodie de la Deliric. Acum am aflat, inca nu pot sa ghicesc numele