| jvEcu a întrebat:

Cum se numeste melodia aceea italiana care se aude pe cs_italy?
Va rog si un link de download.
Multumesc anticipat.
Fundaaaa!

UPDATE : Am gasit melodia, imi puteti spune cine o canta si cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| moldovianu a răspuns:

O gasesti la tine in calculator.Acolo unde ai instalat CS intri in folderul de sound si gasesti acolo toate sunetele care se aud pe zone. Mi se pare ca sound se afla in folderul "valve". Il gasesti tu, nu e greu.

2 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Revin cu o precizare, tot ce am zis mai sus e valabil cu conditia sa ia si tu aceea zona(CS_Italy)!

| jvEcu explică:

Moldovianu'le, am uitat sa specific, nu am cs in calculator de aceea am cerut si un link de download al melodiei happy, esti pe cale sa primesti o funda daca continui asa!