| EstiApreciatDacaEstiDiferit a întrebat:

Cum se numeste melodia aia adorabila cu :
"it's to cold outside...for angels to fly"?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Google --> it's too cold outside...for angels to fly --> Cautare --> http://www.youtube.com/watch?v=AkW5HEEUETI
Decat sa intrebi aici si sa astepti 10 mii de ani, mai bine il intrebi intai pe Gogu (Google).

| EstiApreciatDacaEstiDiferit explică (pentru Mădă0611):

Am mai cautat si eu pe youtube... ai noroc ca nu am cautat eu singura si nu primeai nicio funda laughing))

| Mădă0611 a răspuns (pentru EstiApreciatDacaEstiDiferit):

Dar eu n-am raspuns pentru funda. Daca o ofereai iti ocoleam intrebarea, cel putin la ora asta, cand pot sa ma duc "in povesti" prin alte parti. Daca ceri melodii dance iti zic chiar daca pomenesti ceva de ea.

3 răspunsuri:
| EstiApreciatDacaEstiDiferit explică:

Pardon, am scris gresit: "too cold" nu "to cold"