| DenisIonut01 a întrebat:

Cum se numeste melodia asta Baby Don't You Know? versurile toate sunt aici http://www.lyricstime.com/mandy-barnett-baby-don-t-you-k now-lyrics.html astept un link de unde sa pot sa o ascult mersi?

Răspuns Câştigător
| sorinake a răspuns:

Nu inteleg cum nu este melodia cand versurile sunt identice si chiar si acolo scrie cine canta? offff. in fine, am incercat sa-ti fiu de folos. Nu a fost sa fie.

7 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Mandy barnett - baby don`t you know

| DenisIonut01 explică:

Nui aia ca am cautato doar nu credeati ca is asa prost sa nu iau dar nu am gasit-o

| DenisIonut01 explică:

Nu e bun nici unu nu e mel pe care o caut

| DenisIonut01 explică:

Va zic eu am gasit-o este Lady GaGa; don't stop, make it pop!

| DenisIonut01 explică:

De fapt este Ke$ha - Tik Tok

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste baby don't know da la goolle si o auzi da cu videoclip