| JustArmy a întrebat:

Cum se numeste melodia asta? http://www.youtube.com/watch?v=D-ow8Hr44gg&feature=relat ed. multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau un sfat. Ia 3-4 versuri si scriele pe google si la sfarsit 'lyrics' ...Iti va da instant melodia...

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| seriousmoonlight a răspuns:

Melodia se numeste Mind of the Wanderful si cred ca o canta Black & Jones feat Elles dar nu stiu ce versiune e ca sunt multe mixuri dupa ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blank & Jones Feat. Elles - Mind Of The Wonderful se numeste melodia