kratos
| kratos a întrebat:

Cum se numeste melodia care in videoclipul ei apar diverse cupluri intr-un bar si care danseaza intrele ele iar la sfarsit apare un cowboy si se zice de cateva ori follow me. Imi pare rau dar mai mult nu-mi amintesc.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| lote00 a răspuns:

Cumva este asta? "Part of me"- Chriss Cornell & Timbaland http://www.trilulilu.ro/jupanik/f34042022eea41

3 răspunsuri:
| Swany a răspuns:

thinking
In videoclipul melodiei Black Eyed Peas - I gotta feeling danseaza diverse cupluri.la un moment dat. apare si un cowboy. dar nu zice follow me sad.
Scuze daca nu e melodia pe care o cauti.dar.eu am incercat sa te ajut happy

kratos
| kratos explică:

Cel pe care l-am ajutat mi-a dat gresit textul in loc de part of me a zis follow me. Imi cer scuze si multumesc lote00.

| natalya a răspuns:

Cred ca este melodia part of me-chris cornell
nu stiu sigur dar incearca