| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste melodia de la david deejay-sexy thing? dar varianata cu voce feminina! plsss. o caut de ceva timp si tot nu am gasit nimic.

4 răspunsuri:
| greenish a răspuns:

Este si o varianta a acestei melodii cu o fata.am auzit`o odata la un radio. ceva de genu, somebody told me how much you love me.

| Alexandra. a răspuns:

Nici macar nu am auzit-o varianta cu voce feminina.Oricum.bafta in a o gasi! big grin

| nickolass25 a răspuns:

David Deejay Feat. Dony Sexy Thing, asta e vaianta cantata feminin. dar din pacate linkul nu ti-l pot da...sorry. daca ai nevoie de melodie, da-mi mesaj privat, iar eu am s-o scot si ti-o trimit pe mess. Acuma ce zici de fundita aia?tonguebig grinwinking