| blackwish a întrebat:

Cum se numeste melodia de la inceputu emisiunii: EUFORIA MIDNIGHT SUN TOUR?

Răspuns Câştigător
| NimeniAlta a răspuns:

Angelit - celebration?

3 răspunsuri:
| NimeniAlta a răspuns:

Melodia de la Midnight sun Tour cred ca se numeste angelit - celebration happy

| M4RK a răspuns:

Nu am aflat ce cauti tu dar am melodi din reclame http://blind-girl.blogspot.com/2007/12/melodii-din-reclame.html

| marie a răspuns:

Daca nu ti-a raspuns nimeni inca la intrebare poti sa te faci auzit cu alta mai dezvoltata. daca nici asa nu va merge intra pe google si cauta, intrebarea ta poate fi pusa pe youtube, si acolo poate iti va aparea melodia...

SecretGirl.TPU.ro