| jvEcu a întrebat:

Cum se numeste melodia de la reclama aceea cu "Mighty Beanz"?
Imi puteti da un link de unde sa o descarc?
Va pupa Jean! :*

4 răspunsuri:
| ashley26pink a răspuns:

Stiu ca ai linkul mai sus, la raspunsul lui zaruha, dar o poti descarca folosind site-ul http://www.vidtomp3.com/index.php

| jvEcu explică:

Zahura doar isi face reclama, nu este aceea melodia, denysa fii tu amabila si da-mi un link direct de la melodie :*

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 100 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs