| belikeby a întrebat:

Cum se numeste melodia de la reclama asta? http://www.youtube.com/watch?v=rwJVgUsNnnY&feature=relat ed urgeeent///dau funda!

Răspuns Câştigător
| jasmine98 a răspuns:

Am cautat pe youtube si acum 10-11 ore cel care a pus reclama pe youtube a scris un comentariu in care spunea ca melodia e compusa special pentru aceasta reclama deci nu o putem gasihappysi eu o cautamtonguefunda?

4 răspunsuri:
| BoomBoomToxic a răspuns:

Kam nimeni nu stie din comentariile dupa YouTubewinking daca aflu iti promit ca iti spun

| belikeby explică:

laughing am vazut ca nu stie nimeni.mc oricum big grin

| belikeby explică:

Nu e

| andrei_1755 a răspuns:

Bye bye blackbird