| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste melodia din Grand Designs(emisiunea care este pe discovery channel despre constructii de case de la zero si care imi place foarte mult) care ruleaza pe fundal atunci cand incepe emisiunea si cand se incheie, cine stie sa-mi raspunda sau macar sa-mi ofere un link cu numele melodiei ii voi oferi o funda! thank's in advance!winking

1 răspuns:
| Ovy81 a răspuns:

Bai m-as keke pe gbx tau nu ma intereasaza altceva in afara de raspunsul propriuzis