| alexmotoc a întrebat:

Cum se numeste melodia din noua reclama orange aparuta in martie 2010 cea cu cei care se trezesc din somn...sunt toate diminetile...etc

Răspuns Câştigător
| flavius_1889 a răspuns:

Am gasit-o :P. Cine imi face cinste :))? Pearl & The Puppets - Make me smile http://www.youtube.com/watch?v=D_nbGpKZSQQ

46 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e i'm yours.si eu caut piesa respectiva si nu o gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e jason mraz cu piesa i'm yours. fiindca o canta o fata happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cine o canta? ca de gasit o gasim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sa stiu numele melodiei...pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gabriella Cilmi se numeste Warm This Winter
http://www.adrianvrauko.net/melodie-reclama-orange-2010.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cut copy, feel the love

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e lily allen. aia e din 2009 si se cheama LDN

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numeste make me smile si e cantata de pearl and the puppets!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lily Allen - ldn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lily Allen -ldn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu cred ca este tot lily allen, dar nu stiu titlul melodiei...mai cautam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici lily allen nu cred ca e...Cine o canta?crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca e nici Lily Allen. Am cautat si eu sa aflu ce e cu melodia de cand am vazut reclama, dar fara succes. Cine o canta oare? crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e Gabriella Cilmi, nu e lily allen, nu e Cut copy. Pare a fi intr-adevar Cranberries

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, asta` e make me smile by pearl&the puppetshappy...multumim de ajutor...si eu o cautam de-o vreme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yes, that's it! Pearl & The Puppets - Make Me Smile LIVE Full concert at
http://www.youtube.com/watch?v=PGdBtiOi5PI&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci ma chinui de o saptamna sa o gasesc. Incepe asa "Can you find a way to make me smile, just for a whilem just make me smile". O vreau! xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am găsit-o! I cannot believe xD
Make me smile - Pearl n puppet.

I'm brilliant! XD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaaaiii. va iubesc blushing. de cand tot caut melodia. big grin Merci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...pentru reclama din martie 2010...este adevarat.melodie se numeste make me smile (pearl)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este aceeasi reclama la care ma gandesc si eu, adica la cea cu tipul care intarzie la repetitie melodia este aceasta :http://www.youtube.com/watch?v=yKIM3SkR45I

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paloma Faith - Upside Down asta e care o cautam atat...mersi anonim care ai dat linkul ala :X:X. e din reclama aia noua cand intarzie ala la repetitie. mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pearl n puppet-make me smile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paloma faith -upside down

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mai e si o reclama cred ca din cele de la metrou care au melodia asta pe fundal : http://www.youtube.com/watch?v=a4dSEyaT6R8&feature=related the noisettes never forget you

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Can you find the way to make me smile...\:d/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Try this one: Paloma Faith – Upside down happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca make me smile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiam ca e make me smile din prima o ascult din inainte sa apara la orange de fapt nu stiam ca va aparea dar e tare