| kamikazi93 a întrebat:

Cum se numeste melodia din reclama Bonux Parfum de Trandafiri. Ceva cu petale de flori

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Sandra-Parfum de Trandafiri
http://www.youtube.com/watch?v=yZKVH7GSxg4

24 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Stiu ca o canta elena ex-mandinga dar nu stiu cum se numeste cauta pe google si poate ai sa gasestilove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca e chiar interesanta melodia.big grin si mie imi place. da` chiar n`am idee.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra una in casa pe geamlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca se numeste "pana la stele" da nu-s sigur.:S

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine o gaseste o vreau si euhappy
ii superba:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine o gaseste mi-a da si mie?smugsmug add anamariutza_ely

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O canta o tipa sandra din iasi...nicidecum elena laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numeste 'Te iubesc' si e cantata de Sandra. Nu e o melodie deja existenta, a fost compusa pentru a fi folosita de Bonux 2in1 - va fi 'pe piata' foarte curand happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, melodia se numeste chiar Parfum de Trandafiri si este cantata de Sandra, o tanara cantareata din Iasi. Eu am cumparat un pachet de Bonux de 4 kg si am primit CD-ul in magazin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numeste Parfum de trandafiri si o canta Sandra o tipa din Iasi.Eu am melodiawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai melodia mi-o poti trimite si mie te rog prin mail dany_styles@yahoo.com. mersi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sandra - Parfum de Trandafiri, o gasiti pe youtube. auditie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sandra-Parfum de trandafiri tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sandra - Parfum de Trandafiri asta e mel happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cared ca e ceva cu bambi nu? nu seama cu vocea uneia dintre pitzigaiatele aleabig grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/geb0/ff5daeba00f2f3 asta e melodia ...Sandra parfum de trandafiri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii s000per mel0dia:X:X:X:X da` nici y0 SINCER...nus de unde estestraight face da 0 gasestetZi pe youtube!tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sandra-Parfum de trandafiri se numeste melodia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sandra-Parfum de Trandafiri:X:X

| dannys_6984 a răspuns:

Cine o gaseste sa-mi-o da si mie add dany_cnavrugby mersi

| dannys_6984 a răspuns:

Elena gheorghe dar nu stiu melodia si eu o vreau :X

| dannys_6984 a răspuns:

Sandra petale de trandafiri

| andreewtza a răspuns:

O canta sandra si se numeste parfum de trandafiritongue

| miti232 a răspuns:

Sandra - Parfum de Trandafiri