| Vlad171996 a întrebat:

Cum se numeste melodia din reclama cu noul sezon (toamna) de pe Diva Universal?

Răspuns Câştigător
| moonyzzz a răspuns:

Daca ne referim la aceeasi reclama si eu o caut de 2 zile. Am retinut cateva versuri: "watch me burst out into colors" si "live my life...shine so bright" si aparea si "butterfly" la un moment dat. Vocea tipei care canta seamana cu vocea celei de la florence and the machine. Stie cineva cine canta?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ne dai si link-ul cu reclama... poate iti spunem!

| moonyzzz a răspuns (pentru irbis96):

Daaa! Acesta este raspunsul castigator. Multumim mult!

| Laurentiu1998 a răspuns:

Din ce am auzit eu versurile de la sfarsit suna cam asa:"I will live my life and shine so bright TO BE DANCE LIKE NEVER".De partea cu majuscule nu sunt sigur dar cam asta e......eu am cautat-o si nu am gasit-o. Daca o gasesti anunta-ma.Bafta!

| Vlad171996 explică:

Daaa. Exact melodia aia o caut si eu de ceva timp. Din pacate nu am gasit reclama pe net, deci nu pot trimite link.